ALTERNA LINIA CAVIAR CLINICAL

Kuracja CAVIAR CLINICAL z kompleksem Red CloverGrowth to trzyelementowy system, który zapobiega wypadaniu włosów, pogrubia je i dodaje objętości. Chroni włosy i skórę głowy, stwarzając ide...

2017-06-11 14:52:56

Kuracja CAVIAR CLINICAL z kompleksem Red CloverGrowth to trzyelementowy system, który zapobiega wypadaniu włosów, pogrubia je i dodaje objętości. Chroni włosy i skórę głowy, stwarzając idealne warunki dla zdrowego wzrostu. Rezultat gwarantowany: Pełniejsze, grubsze i gęstsze włosy już po 30 dniach kuracji.

W skład kuracji wchodzą:
CaviarClinicalDailyDetoxifyingShampoo – Szampon zapobiegający wypadaniu włosów 250ml
Pozbawiony siarczanów leczniczy szampon oczyszczający do codziennego użytku, który chroni skórę głowy, jednocześnie skutecznie oczyszczając i pogrubiając włosy. Zmniejsza zawartość DHT w skórze głowy i eliminuje zanieczyszczenia zatykające mieszki włosowe, usuwa nadmiar sebum i zanieczyszczenia ze środowiska, pozwalając wyrastać zdrowym i gęstszym włosom.

CaviarClinicalDailyRoots&SculpStimulator – Kuracja zapobiegając wypadaniu włosów 100ml
Codzienna kuracja w formie odżywki bez spłukiwania, która pomaga stymulować skórę głowy energetyzującą mieszanką witamin i składników odżywczych. Chroni przed podwyższeniem poziomu DHT, nadmierną produkcją sebum i oczyszcza mieszki włosowe. Pomaga złagodzić dolegliwości związane z suchą skórą głowy, nie obciążając przy tym włosów.

CaviarClinicalWeeklyIntenseBoostingTreatment – Kuracja zapobiegając wypadaniu włosów 6x6.7ml
Ultraintensywna cotygodniowa kuracja, zaprojektowana by zapewnić lepszą stymulację włosów i skóry głowy. Dwufazowa formuła, która zwiększa wzmacniające, zagęszczające i ochronne działanie Daily Root &ScalpStimulator dzięki silnej dawce kompleksu Red CloverGrowth. Zapewnia dodatkowy poziom ochrony przed podwyższaniem się poziomu DHT w skórze głowy.

CaviarClinicalDailyDetoxifyingFoam – Pianka wzmacniająca włosy 145g
Lekka pianka, która sprawia, że włosy stają się gęstsze i pełne objętości. Dodatkowo wzmacnia włosy oraz chroni je przed uszkodzeniami.

 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: