ALLWAVES PLACENTA

Szampon zapobiegający wypadaniu włosówSzampon o działaniu rewitalizującym i wzmacniającym. Ekstrakt z placenty i panthenolu wzmacnia cienkie i osłabione włosy, zapobiegając ich wypadaniu. P...

2017-06-11 16:00:54

Szampon zapobiegający wypadaniu włosów
Szampon o działaniu rewitalizującym i wzmacniającym. Ekstrakt z placenty i panthenolu wzmacnia cienkie i osłabione włosy, zapobiegając ich wypadaniu. Po użyciu zaleca się zastosowanie ampułek ALLWAVES PLACENTA – lotion do włosów z Placentą i Panthenolem.
Pojemność: 1000ml

Lotion zapobiegający wypadaniu włosów
Intensywna kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów z placentą i panthenolem. Ekstrakt placenty jest naturalnym, unikalnym kompleksem bogatym w białka, aminokwasy, lipidy, witaminy i minerały,które przeciwdziałają działaniu wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie i pogarszanie się kondycji włosa.Dzięki ochronnemu oraz kojącemu działaniu, panthenol głęboko nawilża włosy i sprawia, że stają się bardziej elastyczne i błyszczące.Placenta i panthenol wspierają kapilarne mikrokrążenie skóry głowy stopniowo odżywiając włos od nasady aż po końcówkę, dzięki czemu włosy stają się zdrowsze, mocniejsze i pełne życia.
Pojemność: 12 x 10 ml

 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: