GLYNT SERIA ACTIVE

ACTIVE RefreshShampooSzampon Active Refresh jest szamponem witalizującym. Zawiera chłodzący mentol i ekstrakt z Ginkgobiloba. Szampon ten działa jak „pobudka“. Odświeża, pobudza i dodaje w...

2017-06-11 16:27:08

ACTIVE RefreshShampoo
Szampon Active Refresh jest szamponem witalizującym. Zawiera chłodzący mentol i ekstrakt z Ginkgobiloba. Szampon ten działa jak „pobudka“. Odświeża, pobudza i dodaje włosom objętości. Aktywne substancje myjące pozyskiwane są z oleju kokosowego.
Użycie: Niewielką ilość szamponu rozprowadzić równomiernie na mokrych włosach, pozostawić krótko do działania, zemulgować, a następnie obficie spłukać wodą.

ACTIVE GinkgoEnergeticum
Energetyk ACTIVE Ginkgo pobudza zaopatrzenie cebulek włosów w substancje odżywcze poprzez wspomaganie mikrocyrkulacji. Porost włosów zostaje uaktywniony, co pomaga zapobiec wypadaniu włosów. Podobnie zapobiega podrażnieniom skóry głowy, nadmiernemu wydzielaniu sebum, powstawania łupieżu i swędzeniu skóry głowy. Tocoferol chroni komórki, pantenol wyraźnie zwiększa objętość włosów.
Użycie: Po umyciu włosów nanieść po kropli (jedną dawkę aplikatora) na skórę głowy. Następnie ostrożnie wmasować. Nie spłukiwać. Natychmiast zostaje pobudzone ukrwienie skóry głowy. Stosować 1-3 razy w tygodniu.

 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: