Helen Seward SERIA ACTIVELISIR

ACTIVELISIR Tonik zapobiegający wypadaniu włosówDzięki połączonemu działaniu czynników technologicznych i naturalnych, wzmacnia strukturę włosa, zapewniając działanie normalizujące i wz...

2017-06-11 16:40:43

ACTIVELISIR Tonik zapobiegający wypadaniu włosów
Dzięki połączonemu działaniu czynników technologicznych i naturalnych, wzmacnia strukturę włosa, zapewniając działanie normalizujące i wzmacniające. Tonik zawiera unikalny kompleks substancji aktywnych Tricho-Complex, który jest połączeniem m.in. biotyny, witaminy PP, prowitaminy B5, argininy i soli cynkowych. Z kolei olejek eteryczny z rozmarynu stymuluje mikrokrążenie, stwarzając idealne warunki dla porostu nowych, zdrowych włosów. Lekka, nietłusta formuła nie obciąża włosów ani skóry głowy.
Opakowanie: 12 ampułek 10 ml

ACTIVELISIR Szampon zapobiegający wypadaniu włosów
Prowitamina B5 w szamponie ACTIVELISIR jest czynnikiem gwarantującym zdrowie i porost włosów. Dociera do wewnątrz struktury włosa aż po korę, nawilżając ją oraz zwiększając witalność i objętość. Ekstrakt rozmarynowy ma działanie oczyszczające i normalizujące.
Pojemność: 250 ml

Produkty marki Helen Seward można nabyć wyłącznie u dystrybutorów na Polskę: firmie „Eurokos” w Poznaniu oraz firmach współpracujących na terenie całego kraju, a także sklepie internetowym.

 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: