Helen Seward SERIA MEDITER

REFORCE MEN DENSIFYING SHAMPOO 10/S Szampon przeciwko wypadaniu włosówSzampon wzmacniający zapobiegający wypadaniu włosów z orzeźwiającym działaniem. Spowalnia proces starzenia się włosó...

2017-06-11 16:42:41

REFORCE MEN DENSIFYING SHAMPOO 10/S Szampon przeciwko wypadaniu włosów
Szampon wzmacniający zapobiegający wypadaniu włosów z orzeźwiającym działaniem. Spowalnia proces starzenia się włosów. Wzbogacony ekstraktem z arniki i kompleksem CREAPIL. Wzmacnia strukturę włosa, nadaje objętość i nawilża włosy, dostarczając im niesamowitego połysku. Posiada działanie tonizujące. Został zaprojektowany po to, aby poprawić higienę skóry i przygotować ją na następne etapy pielęgnacji.
Pojemność: 1000 ml, 250 ml

FORTIFYING SHAMPOO 1/S Szampon przeciw wypadaniu włosów
Szampon przeciw wypadaniu włosów, z wyciągami z roślin i prowitaminą B5. Działa oczyszczająco i tonizująco, został opracowany dla polepszenia higieny skóry głowy. Przygotowuje włosy do kolejnych kuracji i umożliwia ich maksymalną skuteczność.
Pojemność: 1000 ml, 300 ml, 75 ml

FORTIFYING CONCENTRATE 1/L Lotion przeciw wypadaniu włosów
Skoncentrowany lotion przeciwdziałający starzeniu się i wypadaniu włosów, przyczyniając się do ich zagęszczenia. Zawiera wyciąg Phyto-Tech i BIOTINYL Complex. Niezwykle pomocny w walce z wypadającymi włosami. Działa wzmacniająco i zapobiega starzeniu się mieszków włosowych.
Opakowanie: 125 ml, ampułki 24 x 10ml, ampułki 8 x 10ml

Produkty marki Helen Seward można nabyć wyłącznie u dystrybutorów na Polskę: firmie „Eurokos” w Poznaniu oraz firmach współpracujących na terenie całego kraju, a także sklepie internetowym.

 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: