Goldwell KERASILK REPOWER ANTI-HAIRLOSS

DŁUGOTRWAŁA PRZEMIANA WŁOSÓW W PERFEKCYJNIE WZMOCNIONE I POGRUBIONE GoldwellKerasilkRepowerAnti-Hairloss szampon zapobiegający wypadaniu włosów: z modyfikowaną biotyną i t-Flavanone. Dla wy...

2017-06-11 16:53:02

DŁUGOTRWAŁA PRZEMIANA WŁOSÓW W PERFEKCYJNIE WZMOCNIONE I POGRUBIONE

GoldwellKerasilkRepowerAnti-Hairloss szampon zapobiegający wypadaniu włosów:
z modyfikowaną biotyną i t-Flavanone. Dla wypadających i słabych włosów. Delikatnie oczyszcza bez obciążania. Doskonałe przygotowanie dla efektu grubszych, gęstszych włosów i zwiększonej objętości.
Sposób użycia: nanieść na wilgotne włosy. Spienić, następnie dokładnie spłukać.
250 ml

GoldwellKerasilkRepowerAnti-Hairloss tonik w sprayu zapobiegający wypadaniu włosów: z modyfikowaną biotyną i t-Flavanone. Dla wypadających i słabych włosów. Zapobiega dziedzicznemu wypadaniu włosów. Przywraca równowagę skórze głowy dla grubszych i gęstszych włosów.
Sposób użycia: rozpylić na skórę głowy i delikatnie wmasować. Nie spłukiwać.
125 ml

GoldwellKerasilkRepowerAnti-Hairloss intensywna kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów z Procapil™ i t-Flavanone. Dla wypadających i słabych włosów. Wysoce skoncentrowana formuła. Zapobiega dziedzicznemu wypadaniu włosów. Przeciwdziała osłabieniu cebulek włosowych. Wzmacnia zakotwiczenie włosów w skórze głowy. Przywraca równowagę skórze głowy oraz zwiększa grubość i gęstość włosów.
Sposób użycia: wmasować w skórę głowy. Nie spłukiwać.
8 x 7 ml

 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: