Goldwell DUALSENSES SCALP SPECIALIST

GOLDWELL DUALSENSES SCALP SPECIALIST SPRAY PRZECIWKO WYPADANIU dla przerzedzających się włosów wzbogacony o microPROteccomplex i t-Flavanone. Regularnie stosowany skutecznie zapobiega dziedziczn...

2017-06-11 16:55:35

GOLDWELL DUALSENSES SCALP SPECIALIST SPRAY PRZECIWKO WYPADANIU dla przerzedzających się włosów wzbogacony o microPROteccomplex i t-Flavanone. Regularnie stosowany skutecznie zapobiega dziedzicznemu wypadaniu włosów. Przywraca równowagę skórze głowy. Natychmiast wzmacnia włókno włosa i wspomaga jego zakotwiczenie w skórze głowy. Stosować codziennie, najlepiej w połączeniu z serum przeciwko wypadaniu włosów.
Sposób użycia: rozpylić bezpośrednio na skórę głowy, delikatnie wmasować. Nie spłukiwać.
125 ml

GOLDWELL DUALSENSES SCALP SPECIALIST SERUM PRZECIWKO WYPADANIU dla przerzedzających się włosów wzbogacone o microPROteccomplex i największą koncentrację t-Flavanone*. Regularnie stosowane skutecznie zapobiega dziedzicznemu wypadaniu włosów. Przywraca równowagę skórze głowy. Natychmiast wzmacnia włókno włosa i wspomaga jego zakotwiczenie w skórze głowy. Najlepiej stosować w połączeniu ze sprayem przeciwko wypadaniu włosów. Nanieść na skórę głowy, delikatnie wmasować. Nie spłukiwać.

*na aplikację w ramach serii DualsensesScalpSpecialist

Sposób użycia:
Nałóż aplikator na ampułkę.
Nanieś całą zawartość ampułki bezpośrednio na skórę głowy i rozprowadź równomiernie sekcja po sekcji.
Delikatnie wmasuj serum w skórę głowy. Nie spłukuj.
Po zastosowaniu przepłucz aplikator wodą.

Intensywna kuracja: aplikuj jedną ampułkę dziennie.
Kontynuacja kuracji: aplikuj jedną ampułkę tygodniowo w połączeniu z codziennym stosowaniem sprayu przeciwko wypadaniu włosów.
8 x 6 ml

 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: