Moroccanoil KURACJA DLA PRZETŁUSZCZAJĄCEJ SIĘ SKÓRY GŁOWY (OILY SCALP TREATMENT)

KURACJA DLA PRZETŁUSZCZAJĄCEJ SIĘ SKÓRY GŁOWY (OILY SCALP TREATMENT).Tłusta, nadczynna skóra głowy wpływa negatywnie na zdrowie włosów, powodując, że stają się wiotkie i bez życia. O...

2017-06-11 16:57:42

KURACJA DLA PRZETŁUSZCZAJĄCEJ SIĘ SKÓRY GŁOWY (OILY SCALP TREATMENT).
Tłusta, nadczynna skóra głowy wpływa negatywnie na zdrowie włosów, powodując, że stają się wiotkie i bez życia. Opracowana przez Moroccanoil profesjonalna kuracja reguluje poziom natłuszczenia skóry głowy i ożywia włosy. Ta skondensowana receptura to połączenie bogatego w przeciwutleniacze olejku arganowego z eterycznym olejkiem imbirowym. Pomaga w przywróceniu równowagi skóry głowy oraz łagodzi stany zapalne mieszków włosowych kontrolujących wydzielanie sebum. Regulując poziom natłuszczenia, preparat likwiduje objawy towarzyszące tłustej i nadczynnej skórze głowy. Podnosi włosy u nasady, dodając im objętości i siły witalnej. Używana przed myciem włosów działa łagodząco na skórę głowy i chroni ją przed przetłuszczeniem lub nadmiernym przesuszeniem.

Sposób użycia: podziel włosy na cztery równe pasma. Na każde pasmo zastosuj 3 do 6 kropli kuracji na skórę głowy. Wcieraj w skórę opuszkami palców. Pozostaw do wchłonięcia na 5 do 10 minut. Przeczesz. Spłucz. Następnie zastosuj szampon i odżywkę Moroccanoil odpowiednią do potrzeb Twoich włosów. Rozpocznij od stosowania raz w tygodniu, zmniejszając częstotliwość w miarę poprawy stanu skóry i włosów.
45 ml

Produkty MOROCCANOIL® są dostępne wyłącznie w wysokiej jakości salonach fryzjerskich. W Polsce oficjalnym dystrybutorem tej marki jest JBS OPTIMA sp. z o.o. sp. k. z Gdańska.

 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: