Moroccanoil KURACJA DLA SUCHEJ LUB ŁUSZCZĄCEJ SIĘ SKÓRY GŁOWY (DRY SCALP TREATMENT)

KURACJA DLA SUCHEJ LUB ŁUSZCZĄCEJ SIĘ SKÓRY GŁOWY (DRY SCALP TREATMENT). Z przeznaczeniem do przesuszonej, swędzącej i wrażliwej skóry głowy.Opracowana przez Moroccanoil wszechstronna i pr...

2017-06-11 17:04:02

KURACJA DLA SUCHEJ LUB ŁUSZCZĄCEJ SIĘ SKÓRY GŁOWY (DRY SCALP TREATMENT). Z przeznaczeniem do przesuszonej, swędzącej i wrażliwej skóry głowy.
Opracowana przez Moroccanoil wszechstronna i profesjonalna kuracja, która łagodzi objawy towarzyszące suchej i łuszczącej się skórze głowy. Działa rewitalizująco, przywraca skórze równowagę i łagodzi jej podrażnienia. Lekka, a zarazem skondensowana receptura zawiera bogaty w przeciwutleniacze olejek arganowy oraz olejki eteryczne lawendowy i z geranium (pelargonia), które działają kojąco, penetrując głęboko skórę głowy. Nawilża skórę oraz przynosi natychmiastową ulgę przy podrażnieniach i swędzeniu. Redukuje łuszczenie się skóry głowy. Wspomaga krążenie. Niesie korzyści wszystkim rodzajom włosów, dodając im witalności i blasku.

Sposób użycia: podziel włosy na cztery równe pasma. Na każde pasmo zastosuj 3 do 6 kropli kuracji na skórę głowy. Wcieraj w skórę opuszkami palców. Pozostaw do wchłonięcia na 5 do 10 minut. Przeczesz. Spłucz. Następnie zastosuj szampon i odżywkę Moroccanoil odpowiednią do potrzeb Twoich włosów. Rozpocznij od stosowania raz w tygodniu, zmniejszając częstotliwość w miarę poprawy stanu skóry i włosów. Kuracja dla suchej skóry głowy jest idealna dla skóry wrażliwej na proces farbowania. Zalecamy stosowanie preparatu przed każdym zabiegiem farbowania, aby chronić skórę i zapobiec swędzeniu. Kuracja przynosi również ulgę skórze napiętej po usunięciu pasm przedłużających włosy.
45 ml

Produkty MOROCCANOIL® są dostępne wyłącznie w wysokiej jakości salonach fryzjerskich. W Polsce oficjalnym dystrybutorem tej marki jest JBS OPTIMA sp. z o.o. sp. k. z Gdańska.

 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: