MonRin LINIA TRYCHOKOSMETYKÓW

Głowę możesz stracić, włosów nie musisz…Przerzedzanie się, ścieńczenie włosów z wiekiem to naturalny efekt starzenia się organizmu. Nie tylko mieszki włosowe produkują gorszej jakoś...

2017-06-11 17:26:59

Głowę możesz stracić, włosów nie musisz…
Przerzedzanie się, ścieńczenie włosów z wiekiem to naturalny efekt starzenia się organizmu. Nie tylko mieszki włosowe produkują gorszej jakości włosy, ale stale zmniejsza się ich ilość. Zmiany hormonalne, niewłaściwa dieta, zanieczyszczenie powietrza, przebyte choroby, leki, niehigieniczny tryb życia, stres sprawiają, że włosy się osłabiają.

Mieszki włosowe mając zaprogramowaną ilość włosów do wyprodukowania, uwrażliwiają się na dihydrotesteron (pochodna przemiany hormonu testosteronu, który wchodzi w reakcję z enzymem 5 alfa reduktazy), który je miniaturyzuje i skraca długość życia włosa. Jeżeli włosy zaczynają wypadać, nie dożywając swojej naturalnej starości, mieszki stają się bezproduktywne zbyt wcześnie. Krótko mówiąc walcząc z łysieniem androgenowym trzeba hamować rozwój tego enzymu i jednocześnie pobudzać mikrokrążenie.

Wbrew powszechnemu mniemaniu łysienie androgenowe nie dotyczy wyłącznie mężczyzn. Coraz więcej kobiet na nie cierpi. Jeżeli w rodzinie występowało łysienie „typu męskiego” jest duże ryzyko, że jesteśmy genetycznie obciążeni.

Czy możemy się przeciwstawić nieuniknionemu? Otóż tak. Tak jak istnieje pielęgnacja przeciwstarzeniowa skóry nieowłosionej, tak też i dlawłosów. Nie zatrzymamy procesu starzenia, ale możemy go skutecznie spowolnić. Im wcześniej zaczniemy stosowaćkuracjętym lepsze efekty osiągniemy. Krótko mówiąc, dbaj o włosy póki je masz!

Przedstawiamy linię trychokosmetykówMonRin, łatwą i prostą w użyciu, a jednocześnie skuteczną pod warunkiem systematycznego stosowania.

Przede wszystkim właściwa pielęgnacja domowa
Oczyszczanie skóry głowy 2 razy w tygodniu. Do tego służy specyficzny peeling. Polecamy Lotion Oczyszczający MonRin. Usunie ze skóry głowy zanieczyszczenia naturalne i pozostałości po stylizacji. Pozostawi uczucie czystości i świeżości.
Po oczyszczeniu skóry głowy zalecana jest aplikacja preparatu wzmacniającego Ekstrakt Wzmacniający MonRin.
Właściwy wybór szamponów – zawsze do skóry głowy nigdy do włosów. Im częściej myjemy głowę tym ważniejsze są zawarte w szamponach substancje myjące. U mężczyzn skóra głowy z reguły ma tendencję do przetłuszczania się tym istotniejszy jest dobór szamponu do codziennego stosowania.
Po umyciu możemy zaaplikować Koncentrat Energetyzujący MonRin.

 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: