TAHE SERIA BOTANIC TRICOLOGY FITOXIL

FITOXIL SHAMPOO – Szampon przeciw wypadaniu włosów Szampon przeciw wypadaniu włosów specjalnie przygotowany, aby spowolnić utratę włosów. Zarówno w leczeniu samodzielnym, pełnej kuracji ...

2017-06-11 18:18:01

FITOXIL SHAMPOO – Szampon przeciw wypadaniu włosów
Szampon przeciw wypadaniu włosów specjalnie przygotowany, aby spowolnić utratę włosów. Zarówno w leczeniu samodzielnym, pełnej kuracji Fitoxil lub jako uzupełnienie innych terapii zapobiegających wypadaniu włosów. Poza tym stymuluje wzrost i działa dodatkowo jako szampon upiększający włosy. Odpowiednie pH 5,5 pozwala na częste stosowanie.
Zastosowanie: nałożyć odpowiednią ilość szamponu na wilgotne włosy, spienić i wmasować. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć. 300ml i 1000ml

FITOXIL MASK – Maska do wszystkich rodzajów włosów wzbogacona prowitaminą B5
Maska wspomagająca leczenie łysienia. Wnika w głąb skóry i dyfunduje do jej wnętrza w celu utworzenia rusztowania utrzymującego włos w mieszku. Dzięki działaniu składników aktywnych działa ultra-nawilżająco. Wykazuje natychmiastowe działanie. Bez parabenów. Zastosowanie: nałóż niewielką ilość maski na wilgotne włosy od nasady po końce. Zwilż włosy odrobiną wody i dokładnie rozczesz. Spłucz obficie ciepłą lub zimną wodą. 300 ml

FITOXIL FORTE – Ampułki przeciw wypadaniu włosów
Dzięki połączeniu aktywnych składników, które zapewniają zdrowe odżywianie dla włosów, poprawia gęstość, spowalnia łysienie u mężczyzn, a także stymuluje wzrost w łysieniu dotykającym kobiet. Celem kuracji FITOXIL jest stymulowanie wzrostu, ochrona włosów i skóry właściwej oraz lejka włosowego, aby zapobiegać i ograniczać nadmierne wypadanie włosów. Bez parabenów.
Zastosowanie: wskazane jest mycie włosów i skóry głowy szamponem FITOXIL przed zastosowaniem ampułek FITOXIL FORTE.
1- Nałożyć szampon FITOXIL na wilgotne włosy, spienić i wmasować. Dokładnie spłukać.
2- Wstrząsnąć przed użyciem. Aplikować 50% ampułki FITOXIL FORTE na skórę głowy, a drugą połowę na długości i końce włosów. Wykonać staranny masaż skóry głowy. Nie spłukiwać.
Częstotliwość stosowania i długość kuracji ampułkami FITOXIL FORTE zależy od indywidualnych potrzeb, podłoża i przyczyn problemu z wypadaniem włosów. Standardowa kuracja przeprowadzana w warunkach klinicznych trwała 12 tygodni i opierała się na minimum 2 aplikacjach ampułek na tydzień. Należy używać szamponu FITOXIL do mycia włosów i skóry głowy pomiędzy aplikacjami ampułek FITOXIL FORTE. 5 x 10 ml

FITOXIL FORTE CLASSIC – Ampułki przeciw wypadaniu włosów dodatkowo wzbogacone cytokinami
Cytokine kompleks wiąże się z białkami, z doskonałą aktywnością biologiczną. Stymuluje metabolizm komórek, normalizuje cykl wzrostu włosów. Działa najlepiej w przypadku łysienia androgenowego. Biostymuluje niezbędne aminokwasy i mikroelementy pochodzenia roślinnego, które powodują wzrost absorbcji tlenu przez komórki skóry. Bez parabenów.
Zastosowanie: wskazane jest mycie włosów i skóry głowy szamponem FITOXIL przed zastosowaniem ampułek FITOXIL FORTE.
1- Nałożyć szampon FITOXIL na wilgotne włosy, spienić i wmasować. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć.
2- Wstrząsnąć przed użyciem. Aplikować ampułkę na skórę głowy. Podczas aplikacji oddzielać włosy tworząc przedziałki. Jeżeli nie jest konieczne wykorzystanie całej zawartości ampułki, można zastosować odpowiednią ilość, a pozostałą część wykorzystać przy następnej aplikacji. Wykonać staranny masaż skóry głowy. Nie spłukiwać.
Częstotliwość stosowania i długość kuracji ampułami zależy od indywidualnych potrzeb, podłoża i przyczyn problemu z wypadaniem włosów.
Rekomendujemy dwumiesięczne kuracje z użyciem ampułek FITOXIL FORTE CLASSIC 3 do 4 razy na tydzień. 5 x 10 ml

Efekt zaczerwienienia skóry lub odczucie naprzemiennego ciepła i chłodu na skórze głowy jest normalnym zjawiskiem spowodowanym przez zawarte w ampułkach aktywne składniki i stymulację przepływu krwi w naczyniach włosowatych skóry głowy.

 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: