Cece of Sweden SERIA KREATIV

Profesjonalna stylizacja włosów KREATIV od marki Cece of Sweden.Wszystkie produkty charakteryzują się delikatnym owocowym zapachem oraz są pozbawione parabenów oraz konserwantów MIT i CIT. Pr...

2017-10-03 07:23:35
Profesjonalna stylizacja włosów KREATIV od marki Cece of Sweden.
Wszystkie produkty charakteryzują się delikatnym owocowym zapachem oraz są pozbawione parabenów oraz konserwantów MIT i CIT. Produkty z serii KREATIV wyróżniają się dużą zawartością składników pielęgnacyjnych (m.in. olej arganowy, keratyna, D-Panthenol, witaminy), które dbają nie tylko o wygląd fryzury, ale też o zdrowie Twoich włosów. Wszystkie produkty zostały zamknięte w nowoczesne, minimalistyczne opakowania wyróżniające się wyraźną komunikacją stopnia utrwalenia, co zdecydowanie ułatwi pracę każdego stylisty.
Kreativ Finish Elastyczny lakier do włosów
Zapewnia elastyczne utrwalenie i naturalny efekt. Z nawilżającym olejkiem arganowym i D-Panthenolem. Do stosowania na suche włosy. Do każdej długości włosów.
Moc utrwalenia: 3/5
Pojemność: 300ml
Kreativ Finish Ekstremalny lakier do włosów
Ekstremalne utrwalenie każdej fryzury. Z nawilżającym olejkiem arganowym i D-Panthenolem. Do stosowania na suche włosy. Do każdej długości włosów, do upięć.
Moc utrwalenia: 5/5
Pojemność: 300ml
Kreativ Finish Mocno utrwalający spray
Przeznaczony do kreatywnych fryzur wymagających mocnego usztywnienia. Nie obciąża i nie skleja włosów. Do stosowania na suche włosy. Do każdej długości włosów, do upięć.
Moc utrwalenia: 4/5
Pojemność: 250ml
Kreativ Finish Ultra nabłyszczający spray
Idealne, lśniące wykończenie fryzury. Z nawilżającym olejkiem arganowym i D-Panthenolem. Do stosowania na suche włosy. Do każdej długości włosów.
Moc utrwalenia: 1/5
Pojemność: 300ml
ZNAJDŹ NAS: