OLAPLEX OLAPLEX

System pielęgnacji włosów OLAPLEX stosuje w trakcie zabiegu koloryzacji w salonie. Został on stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu ...

2017-11-17 12:50:42
System pielęgnacji włosów OLAPLEX stosuje w trakcie zabiegu koloryzacji w salonie. Został on stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja, rozjaśnianie, działanie wysokiej temperatury czy też poprzez uszkodzenia mechaniczne. Dzięki unikalnej, opatentowanej formule, Olaplex odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów sprawia, że są one zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące już po jednym zabiegu. System Olaplex umożliwia radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji. Dzięki zabiegowi Olaplex, znana celebrytka – Kim Kardashian zmieniła kolor włosów bez niszczenia ich struktury. Dla podtrzymania efektu opracowano produkt OLAPLEX, czyli system trzech produktów, które użyte razem gwarantują zdrowe włosy.
1. OLAPLEX® No.1 W SALONIE
Skoncentrowany produkt, który rozpoczyna proces rekonstrukcji. Fryzjer dodaje go do mieszanki koloryzującej lub rozjaśniacza.
2. OLAPLEX® No.2 W SALONIE
Kontynuacja odbudowy i rekonstrukcji. Fryzjer stosuje go po każdej koloryzacji, ale też podczas strzyżenia, czy innych usług w salonie.
3. OLAPLEX® No.3 W DOMU
Ostatni krok, który zapewnia trwałą i nieustającą ochronę włosów przed uszkodzeniami, na które są one codziennie narażone. No.3 Hair Perfector, który stosuje się pomiędzy zabiegami w domu. Żaden z produktów Olaplex nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, glutenu i nigdy nie był testowany na zwierzętach.
Sposób stosowania: obfitą ilość produktu nakładamy na mokre (nieumyte wcześniej szamponem, jedynie dobrze zmoczone) i dobrze osuszone ręcznikiem włosy, które następnie przeczesujemy grzebieniem. Produkt pozostawiamy na minimum 10 minut lub dłużej. Następnie spłukujemy włosy, myjemy je szamponem i nakładamy odżywkę. W razie potrzeby można stosować częściej niż raz w tygodniu.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: