MEDAVITA LUXVIVA WONDERPLEX

System Wonderplex to rewolucyjna metoda ochrony i wzmocnienia włókien włosów podczas stosowania szczególnie agresywnych środków chemicznych.DLA MEDAVITA WAŻNE SĄ NIE TYLKO OCHRONA, ALE RÓW...

2017-11-20 07:24:40
System Wonderplex to rewolucyjna metoda ochrony i wzmocnienia włókien włosów podczas stosowania szczególnie agresywnych środków chemicznych.
DLA MEDAVITA WAŻNE SĄ NIE TYLKO OCHRONA, ALE RÓWNIEŻ BEZPIECZEŃSTWO, DLATEGO WONDERPLEX NIE ZAWIERA: Parabenów, Silikonów, Siarczanów, Aldehydów, Ftalanów, DEA oraz glutenu. Nietestowany na zwierzętach. Jak działa WONDERPLEX? Kluczowa molekuła Wonderplex zabezpiecza włókna przed osłabieniem strukturalnym i łamaniem. Dodatkowo odbudowuje połączenia dwusiarczkowe sprawiając, że włosy stają się wyraźnie zdrowe, wygładzone i nawilżone.
FAZA 1 Strengthening anti-breakage fluid (Wzmacniający fluid zapobiegający łamaniu włosów).
Fluid wzmacnia strukturę włókien włosa i chroni mostki dwusiarczkowe. Uaktywnia się w głównej fazie procesu chemicznego, w obecności substancji alkalicznych. Zawiera dodatkowe składniki: Panthenol i Aloes, które nawilżają włókna, zapobiegają ich wysuszeniu i łamaniu. Kwas askorbinowy (Witamina C), chroni włosy przed wolnymi rodnikami. Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów. Dodawaj bezpośrednio do powstałej mieszanki farby/rozjaśniacza. (butelka 500 ml)
FAZA 2 Bond balancer (Stabilizator).
Emulsja uszczelniająca i stabilizująca połączenia strukturalne włókien włosów. Bogata w: Glicerynę, Panthenol i Aloes, które nawilżają włókna włosów, zapobiegają ich wysuszaniu. Hydrolizat białka pszenicy i Amino Concentrée, odbudowują składniki strukturalne i rekompensują brak równowagi aminokwasowej. Olej Jojoba, Olej słonecznikowy, Witamina C oraz Ekstrakt z nasion słonecznika chronią włosy przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, działają jako naturalne przeciwutleniacze, odżywiają i koją włosy. Związki czwartorzędowe zapewniają znakomity efekt kosmetyczny – wygładzenie i nabłyszczenie włosów. Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów. (butelka 750 ml)

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: