Kallos PLEX

Technologia ochrony struktury włosówNiezależnie od tego jak delikatny jest produkt, chemiczne zabiegi na włosach zawsze powodują ich uszkodzenie: niszczą wewnętrzną strukturę włókien wło...

2017-11-20 07:39:33
Technologia ochrony struktury włosów
Niezależnie od tego jak delikatny jest produkt, chemiczne zabiegi na włosach zawsze powodują ich uszkodzenie: niszczą wewnętrzną strukturę włókien włosów, powodują ich wysuszanie, łamliwość i osłabienie. Dwuczęściowy, synergiczny system zaprojektowano w celu stworzenia bariery ochronnej zabezpieczającej przed uszkodzeniami powstającymi w trakcie zabiegów chemicznych. Przy regularnym stosowaniu włosy zachowają zdrowie.
KROK 1: Kallosplex Bond Builder – budujący wiązania strukturalne włosów (10 ml)
Po dodaniu do zabiegu chemicznego Kallosplex Bond Builder tworzą się nowe wiązania i bariera ochronna dbająca o wewnętrzną strukturę włókien włosów. Zastosowanie mikstury zwiększa ich elastyczność i odporność.
KROK 2: Kallosplex Fortifying Bond Protector – krem wzmacniający i chroniący wiązania strukturalne (20 ml)
Wzmacniający i kondycjonujący krem, który konserwuje sieć wiązań utworzoną przez Kallosplex Bond Builder i równocześnie przyczynia się do odpowiedniego nawilżania i odżywiania włosów. Daje w efekcie jedwabiste w dotyku, odporne i mocne włókna włosów.
UŻYTKOWANIE JEST BARDZO PROSTE!
Kallosplex stanowi, ceniony przez fryzjerów, środek ochrony włosów podczas każdorazowych zabiegów chemicznych. Proces przekraczający wszystkie nasze oczekiwania: Kallosplex nie wpływa na czas zabiegu, użytkowanie i efekty. Można używać go podczas każdego zabiegu chemicznego. Po kilkakrotnym zastosowaniu stan włosów systematycznie się poprawia.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: