Eurowell ESLABONDEXXTM

ESLABONDEXXTM – produkty stworzone, by chronić włosy podczas wszelkich zabiegów chemicznych, jak również by utrzymać zdrowie włosów w międzyczasie. Dodane do produktów chemicznych podcza...

2017-11-20 07:50:54
ESLABONDEXXTM – produkty stworzone, by chronić włosy podczas wszelkich zabiegów chemicznych, jak również by utrzymać zdrowie włosów w międzyczasie. Dodane do produktów chemicznych podczas ich standardowej aplikacji lub w stosowanych kombinacjach zapobiegają powstawaniu uszkodzeń. W produktach zastosowano innowacyjną technologię Nio-Protect Technology. Substancje aktywne wnikają we włosy dzięki Niosomom występującym w formie mikrokapsułek. Ten system pozwala na dogłębną penetrację, aż do kory włosów.
EslabondexxTM Connector – tworzy nowe wiązania dwusiarczkowe, przy jednoczesnej  ochronie istniejącej struktury wewnętrznej.
EslabondexxTM Amplifier – krem wzmacniający powstawanie mostków dwusiarczkowych stworzonych przez Connector.
Farba EslabondexxTM Color – to rezultat połączenia ochrony jaką daje EslabondexxTM z najwyższą jakością koloru. Zapobiega uszkodzeniom i zabezpiecza naturalną strukturę włosów oraz gwarantuje intensywnie lśniące i trwałe kolory. Rewolucyjna, ochronna farba dostępna w 61 odcieniach, nie zawiera PPD, SLS.
EslabondexxTM Ultra Bleach Connector – żelowy Connector specjalnie dedykowany rozjaśniaczom – najbardziej agresywnym produktom do włosów. Oprócz technologii wprowadzonej w produktach EslabondexxTM, działa dobroczynnie na włosy poprzez połączenie kwasu maleinowego i PVP. Odbudowuje włosy od wewnątrz scalając się z keratynowymi strukturami, co gwarantuje mocny efekt ochronny. Pozwala na bezpieczne zwiększenie ilości rozjaśnień oraz otrzymania ich wyższego poziomu.
EslabondexxTM Color Bleach – rewolucjonizuje koncepcję rozjaśniania włosów: rozjaśnia i w tym samym czasie chroni i odbudowuje. Zawiera kwas maleinowy, który wnika w głąb, wiąże się z keratynowymi strukturami. 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: