REF Polska PROPLEX

Procesy chemiczne zawsze powodują zniszczenia we włosach. Dzieje się tak, ponieważ zostają zerwane wewnętrzne struktury włosa, a one same stają się suche, łamliwe i osłabione.REF ProPlex ...

2017-11-20 08:30:25
Procesy chemiczne zawsze powodują zniszczenia we włosach. Dzieje się tak, ponieważ zostają zerwane wewnętrzne struktury włosa, a one same stają się suche, łamliwe i osłabione.
REF ProPlex otwiera nowe możliwości i staje się potężnym i skutecznym narzędziem w rękach fryzjerów. To naukowo opracowana formuła będąca wysoko skoncentrowanym, super koktajlem pięciu substancji czynnych, które w interakcji ze sobą dają przełomowe wyniki. Poprzez połączenie z dowolną farbą, REF ProPlex zapobiega uszkodzeniom włosa zanim jeszcze zacznie się proces chemiczny. Łączy wiązania, chroniąc wewnętrzne struktury, dodaje włosom elastyczności, siły, sprężystości i pozostawia je w spektakularnie lepszej kondycji. Obudowuje uszkodzoną strukturę włosów i nie dopuszcza do dalszej ich degradacji.
Formuła REF ProPlex bazuje na pięciu przełomowych substancjach czynnych.
Białko Quinoa wraz z innymi białkami roślinnymi penetruje konstrukcję włosa, łączy zerwane struktury i naprawia uszkodzone części, dzięki ekstremalnej dystrybucji aminokwasów.
Wysoko skoncentrowany olejek z nasion Jojoba wnika w korę włosów nadając im dodatkowy połysk i elastyczność.
Witamina E przenika we włosy prowadząc do ich wewnętrznego odżywienia.
Środek stylizujący otacza włos z zewnątrz chroniąc go, poprawiając siłę i kondycję  jego łusek.
Witamina B5 (Panthenol) rozprzestrzenia się równomiernie na powierzchni pasm włosów, tworząc na nich cienką i gładką powłokę. Ta powłoka blokuje działanie pozostałych czynników, które odbierają włosom blask i połysk. Zapewnia także doskonały poślizg między włosami i ułatwia ich rozczesywanie.
Poza formułą, REF ProPlex używa przełomowych składników, które połączone ze sobą dają pełne spektrum ochrony koloru przed promieniowaniem UVA i UVB, zaprojektowane specjalnie dla włosów suchych, aby zapewnić im długotrwałą ochronę.
Jak stosować REF ProPlex.
Terapia przeprowadzana jest w trzech etapach, z czego dwa mają miejsce w salonie fryzjerskim, a trzeci przeznaczony jest do użytku domowego dla podtrzymania efektu.
 01. Bonder
W połączeniu z substancjami chemicznymi, łączy wiązania, chroniąc jednocześnie istniejące wewnętrzne struktury włosa.
 02. Perfector
Krem wzmacniający łączenia pomiędzy wiązaniami ponownie połączonymi przez ProPlex 01. Bonder, daje włosom potężny zastrzyk nawilżenia i odżywienia. 
 03. Maintainer
Krem wzmacniający do użytku domowego. Optymalny efekt daje aplikacja raz w tygodniu pomiędzy zabiegami chemicznymi. Zapewnia włosom regularne nawilżenie i odżywienie.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: