TAHE OLEO&CONTROL

Redukcja zniszczeń podczas zabiegów i regeneracja OLEO&CONTROL – BOND BOOSTER No1 – Składnik aktywnyOLEO&CONTROL® to cząsteczki, które chronią włosy przed zniszczeniami i uszkod...

2017-11-20 08:53:27
Redukcja zniszczeń podczas zabiegów i regeneracja
OLEO&CONTROL – BOND BOOSTER No1 – Składnik aktywny
OLEO&CONTROL® to cząsteczki, które chronią włosy przed zniszczeniami i uszkodzeniami, do których dochodzi podczas zabiegów chemicznych. Wnikając do wnętrza struktury włosa wzmacniają naturalną keratynę i odbudowują zerwane mostki dwusiarczkowe. Sprawia to, że włosy są bardziej odporne na działanie środków chemicznych, zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące już po jednym użyciu.
OLEO&CONTROL – BOND FONDANT No2 – Maska regenerująca do włosów
Regenerująca, kremowa maska do włosów, która odżywia i nadbudowuje efekt działania OLEO&CONTROL No1. Jej wyjątkowa formuła bazująca na systemie OLEO&CONTROL® działa od nasady po końce włosów w celu ujednolicenia włókien, uszczelnienia osłonki włosa, dodatkowo rewitalizując ich wygląd. Produkt działa natychmiastowo!
OLEO&CONTROL – BOND FLUID No3 – Fluid w sprayu bez spłukiwania
Naprawczy produkt przedłużający działanie ochronne i regenerujące systemu OLEO&CONTROL®. Chroni włosy pozostawiając je miękkie, błyszczące i wolne od plątania. Działa na włókna włosa natychmiastowo je naprawiając. Wydłuża jednocześnie efekty zmian w ich strukturze po zastosowaniu pierwszego kroku systemu OLEO&CONTROL® pozostawiając włosy błyszczące i pełne życia.
OLEO&CONTROL – BOND SHAMPOO – Szampon rewitalizujący do każdego rodzaju włosów
Kompleksowa formuła pielęgnacji włosów i skóry głowy oparta na systemie OLEO&CONTROL®, dla nieskończonej elastyczności, nawilżenia i odnowy jakości włosów.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: