GoldwellKerasilk - Spraw, że Twoje klientki na nowo pokochają swoje włosy

GoldwellKerasilk to ekskluzywna seria produktów do pielęgnacji włosów oparta na najnowszych technologiach i najwyższej jakości składnikach. 

2017-06-04 13:40:45

W ramach serii Goldwell oferuje 5 kuracji salonowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb, które dają długotrwałe i wyjątkowe efekty. Kuracjom towarzyszą luksusowe produkty do pielęgnacji włosów w domu.

Seria Kerasilk Premium powstała z myślą o stylistach, 
którzy w swojej pracy dążą do perfekcji.

Seria Kerasilk Premium to produkty do zadań specjalnych, skuteczne i niezawodne. Stworzone, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientek. Spraw, że Twoje klientki będą nie tylko zadowolone, ale również na nowo pokochają swoje włosy.

Co najbardziej kocham w nowym Kerasilk?

Ponad wszystko zadowolenie moich klientek!
Przemiana jest wspaniała i długotrwała. Efekt nie znika po pierwszym myciu. Produkty do pielęgnacji w domu utrzymują efekt mojej pracy. Nie znam lepszej reklamy dla mojego salonu. 
Klientki kochają mnie za to. Dla nich ten efekt jest jak magia – magia, którą tylko my styliści potrafimy stworzyć.

Mark Leeson

GOLDWELL GLOBAL CREATIVE AMBASSADOR 
2014 BRITISH HAIRDRESSER OF THE YEAR


PRZEGLĄD SERII KERASILK PREMIUM

KERASILK CONTROL


OD FRUSTRACJI 
DO SATYSFAKCJI

A co gdyby zmierzwione i trudne do ułożenia włosy mogły zostać ujarzmione?

DŁUGOTRWAŁA PRZEMIANA WŁOSÓW W PERFEKCYJNIE WYGŁADZONE I MIĘKKIE AŻ NA 3-5 MIESIĘCY 1

Kuracja Kerasilk Control, aktywowana ciepłem KeraShapeTechnology z keratyną i płynnym jedwabiem aktywnie współdziała ze strukturą włosa, przekształca i wygładza trudne do ułożenia i zmierzwione włosy. Wysoce efektywna usługa salonowa redukuje fale i wygładza włosy aż na 3-5 miesięcy. 1

Domowa pielęgnacja Kerasilk Control to produkty wydłużające czas trwania efektu kuracji. Seria Control pozwala cieszyć się odczuciem gładkości, wyraźnie pięknym kolorem i łatwością układania włosów na co dzień.

1 W połączeniu z keratynową kuracją wygładzającą Kerasilk Control.
KERASILK RECONSTRUCT


OD ZNISZCZONYCH 
DO ODŻYWIONYCH

A co gdyby zmęczone i zniszczone włosy mogły zostać zregenerowane?

DŁUGOTRWAŁA PRZEMIANA WŁOSÓW W PERFEKCYJNIE ELASTYCZNE I ZDROWO WYGLĄDAJĄCE AŻ DO 10 MYĆ 5

Kuracja KerasilkReconstruct aktywnie współdziała ze strukturą włosów, odżywia i odbudowuje zmęczone i zniszczone włosy dzięki keratynie i Hyaloveil™, który jest sekretem skuteczności produktów pielęgnujących skórę. Odżywcza usługa salonowa odbudowuje i odżywia włosy aż do 10 myć.

Domowa pielęgnacja KerasilkReconstruct to produkty aktywnie wspomagające utrzymanie efektu kuracji. Seria Reconstruct zapewnia wyjątkowe odżywienie, elastyczność i promienisty kolor włosów na dłużej.
5 W połączeniu z kuracją odbudowującą KerasilkReconstruct.
KERASILK REPOWER


OD OSŁABIONYCH 
DO WZMOCNIONYCH

A co gdyby cienkie i wypadające włosy mogły zostać wzmocnione?

VOLUME
DŁUGOTRWAŁA PRZEMIANA WŁOSÓW W PERFEKCYJNIE PEŁNIEJSZE AŻ DO 10 MYĆ 2

Kuracja KerasilkRepower Volume aktywnie współdziała ze strukturą włosów, wzmacnia i nadaje objętość cienkim i osłabionym włosom dzięki keratynie i elastynie, odkryciu najnowszych badań Goldwell. Ożywiająca usługa salonowa sprawia, że włosy są widocznie i odczuwalnie pełniejsze aż do 10 myć.

KerasilkRepower Volume do domowej pielęgnacji to produkty aktywnie wspomagające utrzymanie efektu kuracji. Seria Repower Volume zapewnia uniesienie włosa od nasady oraz nadaje objętość na dłużej.

2 W połączeniu z kuracją zwiększającą objętość KerasilkRepower Volume.
ANTI-HAIRLOSS

DŁUGOTRWAŁA PRZEMIANA WŁOSÓW W PERFEKCYJNIE WZMOCNIONE I POGRUBIONE 3

Kuracja KerasilkRepowerAnti-Hairloss aktywnie współdziała ze strukturą włosów, zagęszcza i pogrubia wypadające i słabe włosy dzięki Procapil™ 4 3 i t-Flavanone, znanym z wysokiej efektywności w pielęgnacji skóry głowy. Pobudzająca usługa salonowa przywraca równowagę skórze głowy i długotrwale zapobiega wypadaniu włosów.

KerasilkRepowerAnti-Hairloss do domowej pielęgnacji to produkty aktywnie wspomagające utrzymanie efektu kuracji. Seria RepowerAnti-Hairloss to perfekcyjnie wzmocnione i pogrubione włosy na co dzień.

3 W połączeniu z regularnym stosowaniem kuracji intensywnie zapobiegającej wypadaniu włosów KerasilkRepowerAnti-Hairloss.
4 Znak towarowy Sederma.

KERASILK COLOR


OD MATOWYCH 
DO BŁYSZCZĄCYCH

A co gdyby ulubiony kolor włosów mógł zostać zachowany na dłużej?

DŁUGOTRWAŁA PRZEMIANA KOLORU WŁOSÓW W PIĘKNY I BŁYSZCZĄCY AŻ DO 6 TYGODNI DŁUŻEJ 6

Kuracja KerasilkColor aktywnie współdziała ze strukturą włosów i utrzymuje promienistość koloru farbowanych włosów dzięki keratynie i olejkowi tamanu, tajemnicy polinezyjskich rytuałów pielęgnacyjnych. Upiększająca usługa salonowa głęboko nawilża i chroni promienistość koloru aż do 6 tygodni dłużej.

Domowa pielęgnacja KerasilkColor to produkty aktywnie wspomagające utrzymanie efektu kuracji. Seria Color to luksusowy, głęboki połysk i promienisty kolor na dłużej niż kiedykolwiek.

6 W połączeniu z kremowym serum przypieczętowującym Kerasilk

 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: