Profesjonalne szczotki THE WET BRUSH

THE WET BRUSH SZCZOTKA DO WŁOSÓWSzczotki WET BRUSH doskonale sprawdzą się w użytku profesjonalnym, w salonie fryzjerskim, jak i w domu. Wyposażone zostały w inteligentne włókna IntelliFlex, które zapobiegają wyrywaniu włosów. 

2017-09-19 18:51:20

Szczotka świetnie sprawdza się przy każdym rodzaju włosów. Nie ma problemu z rozplątaniem suchych oraz mokrych włosów. Wyposażona w ultra miękkie, owalnie zakończone włókna, które gwarantują niesamowity komfort dla wrażliwej skóry oraz zapobiegają wypadaniu włosów. Dostępna w wielu kolorach!

THE WET BRUSH SHINE SZCZOTKA DO WŁOSÓW
Seria szczotek Wet Brush rozplątująca włosy. Szczotki posiadają kombinację 100% naturalnychwłókienwłosia z mongolskiego dzika wraz z inteligentnymiwłóknamiIntelliFlex. Używana na suchych włosach powoduje, że zyskują one niesamowity blask i odświeżenie jak po użyciu suchego szamponu. Ultra miękkie włókna gwarantują maksymalną ochronę wrażliwej skóry głowy, a także skutecznie zapobiegają nadmiernej utracie włosów.

THE WET BRUSH SKŁADANA SZCZOTKA DO WŁOSÓW POP FOLD
Szczotki WET BRUSH doskonale sprawdzą się w użytku profesjonalnym, w salonie fryzjerskim, jak i w domu. Wyposażone zostały w inteligentne włókna IntelliFlex, które zapobiegają wyrywaniu włosów. Szczotka świetnie sprawdza się przy każdym rodzaju włosów. Nie ma problemu z rozplątaniem suchych oraz mokrych włosów. Wyposażona w ultra miękkie, owalnie zakończone włókna, które gwarantują niesamowity komfort dla wrażliwej skóry oraz zapobiegają wypadaniu włosów. Dostępna w wielu kolorach!

THE WET BRUSH COMBGRZEBIENIE DO WŁOSÓW
Wyjątkowość produktu opiera się na zastosowanej w nim technologii WaveTooth™, czyli specjalnie wyprofilowanych, szpiczastych zębach grzebienia, których kształt zapobiega wyrywaniu i ułatwia rozplątywanie włosów. Grzebień nadaje się do każdego rodzaju włosów. Przyda się podczas skomplikowanych zabiegów fryzjerskich, jak i w trakcie porannego rozczesywania pasm.

Zredagowane na podstawie materiałów prasowych firmy DLM

 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: