Zostań najlepszym salonem KEVIN.MURPHY w roku 2018!

Do 31 lipca trwają zgłoszenia do konkursu Najlepszy Salon KEVIN.MURPHY 2018. Zgłoś swój salon i wygraj wyjazd na kurs do AKADEMII SASSOON w Londynie!

2018-07-12 12:51:50

Najlepszy Salon 2018 to konkurs przeznaczony dla salonów, w których wiodącą marką jest KEVIN.MURPHY. Aby wziąć w nim udział wystarczy wysłać 3 zdjęcia salonu (zdjęcia recepcji, myjki i miejsca odsprzedaży produktów KEVIN.MURPHY) za pośrednictwem strony konkursowej http://kevinmurphy.pl/najlepszy-salon/ i formularza zgłoszeniowego.

Każdy salon, który spełni warunki uczestnictwa, otrzyma gwarantowaną nagrodę w postaci dużych atrap produktów KEVIN.MURPHY: ANGEL.WASH i POWDER.PUFF.

Nagrodę główną - prestiżowy tytuł „Najlepszy salon KEVIN.MURPHY w roku 2018” oraz voucher na szkolenie w akademii Vidal Sasoon o wartości do 10 000 PLN – otrzyma salon, który najlepiej odzwierciedla filozofię i wnętrze salonu zgodne z ideą marki KEVIN.MURPHY.

Organizator przewidział także atrakcyjne nagrody dla zdobywców II i III miejsca, w postaci srebrnej i brązowej statuetki „Najlepszy salon KEVIN.MURPHY w roku 2018” oraz voucherów na szkolenia.

Nagrodami dodatkowymi dla trzech najlepszych salonów są: publikacja zdjęć w Look Booku KEVIN.MURPHY Fashion Trend Report magazine oraz publikacje na profilach KEVIN.MURPHY Polska w mediach społecznościowych.

W konkursie mogą wziąć udział salony:

  • Posiadające min. 80% asortymentu KEVIN.MURPHY
  • Wyposażone w regał KEVIN.MURPHY DISPLAY.ME, zgodny z zalecanym planogramem DISPLAY.ME i  minimum trzema produktami z rodzaju na półce; lub posiadające swój własny regał z minimum trzema produktami z rodzaju na półce
  • Których wiodącą marką jest KEVIN.MURPHY
  • Posiadające widoczny branding KEVIN.MURPHY w postaci grafik i materiałów marketingowych z logotypem KEVIN.MURPHY
  • Mające podpisaną umowę handlową z A&M Premium Distribution na obrót towarem KEVIN.MURPHY

Konkurs trwa od 29 maja 2018 do 31 lipca 2018.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu: http://kevinmurphy.pl/najlepszy-salon/regulamin/

Wyłącznym dystrybutorem marki KEVIN.MURPHY w Polsce jest firma A&M Premium Distribution.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: