Davroe wprowadza rewolucyjne kuracje kolorujące - Davroe Chroma

Aktualności

Poznaj kuracje kolorujące Davroe Chroma, które łączą niezwykłe możliwości pielęgnacyjne z delikatną formą koloryzacji. W przeciwieństwie do innych produktów koloryzujących, kuracje Davroe Chroma nie przesuszają włosów, lecz działają na nie kondycjonująco. Bazą produktów z linii Davroe Chroma jest bogata w naturalne składniki odżywka, zapewniająca optymalny poziom nawilżenia i odżywienia włosów.

Linia Davroe Chroma oferuje różnorodne odcienie, które spełniają różne potrzeby klientów.

Kuracje DAVROE Chroma dzielą się na 3 kategorie kolorystyczne:

  • Chroma Toners (Cool Graphite, Perfectly Nude) służące głównie ochłodzeniu koloru
  • Chroma Vivids (Violet Haze, Rose Quartz, Sunset Copper) nadające włosom żywy odcień fioletu, różu oraz miedzi
  • Chroma Pastels (Blushing Gold) w odcieniu różowego złota
     


Każda z kuracji Davroe Chroma nie tylko dostarcza pożądany kolor - od pastelowego do wyrazistego, zależnie od preferencji - ale także pozostawia włosy miękkie, odżywione i pełne blasku. Odcień stopniowo wypłukuje się w ciągu 3 do 5 myć, ale aby go utrzymać, zaleca się powtórzenie kuracji raz w tygodniu w domu. Już wkrótce paleta kolorów zostanie poszerzona o kolejne odcienie.

Chcemy Was zainspirować i podzielić się przykładami prac z salonów Maniewski, które zostały wykonane przy użyciu kuracji DAVROE Chroma. Zobaczycie, jak koloryzacja włosów tymi kuracjami może nadać im nowy wymiar i piękno.
 

 

 


Jak zadbać o blond, by prezentował się każdego dnia jak po opuszczeniu salonu? W Dzień Dobry TVN pokazywał to Maciej Maniewski.


O marce:

Davroe to australijska marka profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów, która od lat cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie. Zobowiązani do tworzenia wysokiej jakości produktów, Davroe stosuje naturalne składniki i innowacyjne formuły, aby zapewnić najlepszą pielęgnację i efekty. Davroe Chroma to kolejne osiągnięcie marki, które pozwala klientom eksperymentować z kolorem, nie rezygnując z dbałości o zdrowie i kondycję włosów.

https://davroe.pl/

Przypisy