Dział: Wydarzenia

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Rozmowa z mistrzynią świata we fryzjerstwie geometrycznym Izabelą Stachoń-Ciążyńską.

Fryzjer to nie tylko zwykły rzemieślnik, jest on artystą, wizjonerem z bardzo dużą wyobraźnią oraz kunsztem artystycznym, które potrafi przełożyć na włosy.

Izabela Stachoń-Ciążyńska, którą mamy przyjemność gościć na łamach naszego czasopisma, zdobyła tytuł mistrzyni świata w kategorii Geometric Games Avant-Garde podczas mistrzostw świata CMC we Włoszech 30.10.2023 r. Sama konkurencja miała charakter indywidualny, jednak w całym konkursie Pani Izabela była członkiniom reprezentacji Polski CMC. 

Czytaj więcej

Adam Szulc - "Krótko po męsku". Wywiad z autorem

W sierpniu ukazała się nowa książka Adama Szulca – „Krótko po męsku”. To ostatnia część trylogii o fryzjerstwie męskim – z tej okazji, redakcja „Kuriera Fryzjerskiego” postanowiła zadać autorowi kilka pytań. Zapraszamy do lektury.
Czytaj więcej

Najszybszy fryzjer świata znów pobił rekord Guinnessa! To Polak - Piotr Sierpiński.

9 grudnia 2022 Piotr Sierpiński, poznański stylista fryzur, pobił rekordu Guinnessa w najszybszym przedłużaniu włosów. Zadanie to wykonał w zaledwie 4 minuty 35 sekund. Fryzjer pobił swój własny rekord, który ustanowił rok temu.
Czytaj więcej

Największe Targi Kosmetyczno-Fryzjerskie w północnej Polsce już w ten weekend!

uż w najbliższy weekend, 15-16.10.2022 branża beauty spotka się na jednym z bardziej wyczekiwanych wydarzeń tej jesieni! W programie mnóstwo atrakcji, zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających. Gościem honorowym 23. edycji Targów będzie Jaga Hupało, artystka włosów, stylistka i projektantka. Swoją obecnością, w charakterze gościa specjalnego, Targi URODA zaszczyci także Adam Szulc, niestrudzony rewitalizator, męski fryzjer.
Czytaj więcej

Capitol Color Hair Show 2022

Revlon Professional® i Nomeno®, jako wyłączny dystrybutor profesjonalnych produktów tej marki zapraszają do udziału w niezwykłym wydarzeniu Capitol Color Hair Show 2022, które odbędzie się w Teatrze Capitol, 29 maja o godz.17:00.
Czytaj więcej

Live z marką Matrix

Zapraszamy na live z marką Matrix, w którego trakcie poznacie nowości, zobaczycie efekty koloryzacji oraz będziecie mogli skorzystać z oferty specjalnej.
Czytaj więcej

Otwarcie Akademii Fryzjerskej - Dylik Hair Design

Już 29 listopada odbędzie się huczne OTWARCIE AKADEMII FRYZJERSKIEJ DYLIK HAIR DESIGN w Bielsku-Białej. Dylik Hair Design - Akademia Fryzjerska
Czytaj więcej

Szkolenie live z Redken i Sandrą Kpodonou

Poznaj kultowe kwasowe tonery Redken Shades EQ w akcji!
Czytaj więcej

1 000 000 odbiorców szkoleń LIVE na Kurierze Fryzjerskim!

Na naszym profilu na Facebooku organizowaliśmy wydarzenia fryzjerskie, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Łączny zasięg szkoleń LIVE to prawie 1 000 000 odbiorców, 16 000 reakcji i komentarzy, a nasze wydarzenia udostępniono ponad 1 300 razy.
Czytaj więcej

Darmowe szkolenie LIVE: strzyżenie na modelce - długa forma ze stylizacją na dwa sposoby

Serdecznie zapraszamy Cię na DARMOWE SZKOLENIE LIVE, które poprowadzi specjalistka od kreatywnych i perfekcyjnych strzyżeń – niezastąpiona Magdalena Dylik! Tematem szkolenia będzie długa forma ze stylizacją na dwa sposoby.
Czytaj więcej

Undershading oraz counturing - technika rozjaśniania włosów od wewnątrz oraz konturowanie kolorem /Look & Learn/

Podczas trwania szkolenia na 2 modelkach zostaną przeprowadzone zabiegi koloryzacji przy użyciu farb Experience i marki Artistique.
Czytaj więcej

Goldwell ogłasza Kolor Roku 2021: LILAC AURA

Goldwell jest dumny, że może ogłosić swój doroczny Kolor Roku. W 2021 roku został nim: LILAC AURA. W tym roku żegnamy kolory odważne, popowe, a witamy bardziej neutralne i stonowane. Trendy kolorystyczne przychodzą do nas z Nostalgicznych Jasności zainspirowanych czarującymi retro kolorami lat 70. Następuje nostalgiczny powrót pomarańczowego, zielonego oraz fioletowego. Jako część tej palety jeden kolor wychodzi naprzód, by określić 2021 rok: Lilac Aura.
Czytaj więcej