Autor: Joanna Marchocka

Opis

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Skuteczne dotarcie do klienta – o zaletach łączenia SMS i E-mail Marketingu

Dobranie odpowiedniego narzędzia do planowanej kampanii marketingowej jest kluczowym elementem, na drodze do pozyskania klientów docelowych. Analizy działań opartych na SMS marketingu wskazują kilka znaczących różnic w stosunku do tych realizowanych przy pomocy e-maili. To właśnie czyni je dla siebie idealnymi uzupełnieniami, sprawiając tym samym, że ich połączenie może dać lepszy efekt końcowy w postaci większego zainteresowania naszą marką. Od kilku lat głośno mówi się o spadającej uwadze odbiorców, którzy przeładowani komunikatami od reklamodawców, szybko i bez żalu przewijają to, co w pierwszych kilku sekundach nie przykuje znacząco ich uwagi. W 2015 roku w Kanadzie przeprowadzono nawet w tym temacie badania, polegające na sprawdzeniu długości czasu skupienia przeciętnego konsumenta, w wyniku których okazało się, że wynosi on jedynie 8 sekund. Otrzymany rezultat przez jakiś czas określano efektem pamięci złotej rybki.
Czytaj więcej

TOP 5 porad w zimowej pielęgnacji włosów

W okresie zimowym raczej nie przywiązujemy dużej wagi do ochrony i pielęgnacji włosów oraz skóry głowy. Tymczasem to duży błąd! Nieważne czy włosy są krótkie czy długie, farbowane czy naturalne – jeśli wiosną chcemy dumnie zdjąć czapki z głów, zimą koniecznie musimy o nie zadbać. Aby cieszyć się zdrową i piękną fryzurą, wystarczy przestrzegać 5 prostych zasad.
Czytaj więcej

Czy do kosmetyków trzeba mieć nosa?

Piękne oraz zdrowe włosy to jeden z największych atutów urody i tym samym marzenie większości osób. Czasem jednak droga do idealnej fryzury nie jest łatwa, bo mimo szerokiej oferty kosmetyków pielęgnacyjnych, wcale nie jest łatwo znaleźć najlepsze dla siebie.
Czytaj więcej

10 najczęstszych błędów w pielęgnacji włosów

Sprawdź, jak ich nie popełniać • Jak najczęściej niszczymy swoje włosy – wyniki najnowszego badania. • Sposoby na olśniewającą i zdrową fryzurę – porady specjalistów.
Czytaj więcej

Tylko 4% kobiet nie ma kłopotów z włosami

Łupież, wypadanie i przetłuszczanie – problemy na głowie oraz zbrodnie przeciwko włosom. Wyniki badań.
Czytaj więcej