Autor: Kamila Kowalec

Stylistka fryzur, niezrzeszona instruktor zabiegów nanoplastii, botoksu, organicznego prostowania oraz keratynowego wygładzania włosów. Specjalistka w dziedzinie odbudowy biologicznej oraz rekonstrukcji włosów. Od kilku lat edukuje fryzjerów w dziedzinie profesjonalnych technik prostujących oraz pielęgnujących włosy. Prowadzi szkolenia fryzjerskie w Polsce i UE. Właścicielka gdyńskiego Hair Concept – Akademia&Salon.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Znane lub mniej znane zabiegi pielęgnacyjne w nowoczesnym fryzjerstwie

Fryzjerom raczej nie trzeba przedstawiać zabiegów keratynowego prostowania czy nanoplastii, których efektem są lśniące, proste włosy. Dużą popularnością cieszą się także zabiegi botoksu, które sprawiają, że włosy zyskują odżywienie i gładkość. Świat fryzjerstwa idzie jednak do przodu i w salonach coraz częściej spotkać można nowe, ciekawe zabiegi.

Czytaj więcej

Keratynowe prostowanie, nanoplastia, botoks – co trzeba o nich wiedzieć?

Proste, gładkie i lśniące włosy to marzenie wielu kobiet. Można je spełnić dzięki zabiegom, takim jak keratynowe prostowanie nanoplastia i botoks. Wiele osób zastanawia się, na czym polegają te zabiegi. Postaram się przybliżyć tematykę tych trzech topowych usług.

Czytaj więcej