Autor: Maciej Maniewski

Założyciel prestiżowych salonów fryzjerskich w całej Polsce oraz Akademii Maniewski, instruktor i szkoleniowiec, osobowość telewizyjna, a ponad wszystko – fryzjer i jedna
z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiej branży fryzjerskiej.

Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczął w roku 1993. Pasja, profesjonalizm i zamiłowanie do estetyki sprawiły, że szybko rozwinął swoje skrzydła w branży. Oprócz założenia salonów i Akademii sygnowanych swoim nazwiskiem, Maciej Maniewski stał się również wyłącznym dystrybutorem
w Polsce profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich – włoskiej marki Farmagan oraz australijskiej marki Davroe.

Swoją fryzjerską działalność przeniósł również do obszaru show biznesu. Przez wiele lat był związany z telewizją TVN. Twórca metamorfoz w programie „Sablewskiej sposób na modę”, prowadził „Aferę fryzjera”, a także był jurorem w programie „Mistrzowskie cięcie”. Ponadto wraz ze swoim zespołem pracował przy wielu planach filmowych oraz produkcjach seriali telewizyjnych.

Związany również z branżą fashion, regularnie bierze udział w pokazach mody oraz sesjach zdjęciowych największych polskich projektantów, takich jak Łukasz Jemioł, Paprocki&Brzozowski, Natasha Pavluchenko czy Agnieszka Maciejak.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

HYGGE HAIR – TRENDY 2018

Swoboda to najważniejsza zasada nowego roku. Hygge jest nie tylko sposobem koloryzacji, ale oznacza lekką stylizację, która nie ogranicza, a pozwala wydobywać naturalne piękno. W kolekcjach marki MANIEWSKI tendencja jest już obecna od kilku sezonów. W jaki sposób?
Czytaj więcej

Fryzjerskie pogotowie

Wypadające i wymagające regeneracji włosy? Zmiany pór roku sprawiają, że wymagają one podwójnej uwagi. Zwłaszcza na przełomie zimy i jesieni mogą mieć tendencję do puszenia się, stają się pozbawione blasku, trudno się rozczesują i często się kołtunią.
Czytaj więcej

„Mistrzowskie cięcie” z Maciejem Maniewskim od września w TVN Style

Fryzjerów jest wielu, ale polski Mistrz Fryzjerstwa może być tylko jeden. Jesienią na antenie TVN Style debiutuje program „Mistrzowskie cięcie”. Premierowy odcinek zobaczymy 9 września. Czego można się spodziewać? Zapytaliśmy o to Macieja Maniewskiego, jurora programu.
Czytaj więcej